Sportovci ve svazech - osobnosti LH za rok 2025
Pobočný spolek ČSLH Královéhradeckého kraje ocenil dne 8.12.2025 osobnosti ledního hokeje za rok 2025. Projekt se konal ve spolupráci s Královéhradeckou KO ČUS a za podpory Královéhradeckého kraje. Ceny oceněným předal předseda VV PS ČSLH Královéhradeckého kraje Mgr. Ondřej Votroubek a člen VV Zdeněk Poul.
Ocenění byli:
Jaroslav Zákravský - funkcionář HC Mountfield Hradec Králové, a to za dlouholetý přínos pro královéhradecký hokej. Pan Zákravský byl oceněn při příležitosti životního jubilea "80" let. Za nemocného p. Zákravského převzala cenu vnučka Petra Tomsová. V současné době je již p. Zákravský v pořádku a pokračuje v práci pro Mountfield HK.
Vratislav Votroubek - za dlouholetý přínos pro královéhradecký hokej a za práci v odborných komisích Královéhradeckého hokeje. Pan Votroubek byl oceněn při příležitosti životního jubilea "70" let.
Jindřich Šťavík - za dlouholetý přínos pro hronovský hokej a za práci pro královéhradecký hokej v odborných komisích. Pan Šťavík působí v PS ČSLH KHK kraje jako místopředseda a předseda STK a zároveň je prezidentem HC Wikov Hronov.
Zdeněk Bury - za dlouholetou trenérskou činnost. P. Bury pracuje hlavně jako trenér mládeže. V současné době působí v hokejovém klubu HC Opočno. V minulosti působil úspěšně jako trenér "Výběrů" Královéhradeckého kraje.
Jakub Dostál a Adam Novotný - hráči klubu Mountfield Hradec Králové, kteří úspěšně reprezentovali náš kraj ve "Výběru" kraje v kategorii U15 na MČR a na ZODM. Mladé reprezentanty kraje přišli podpořit na akci rodiče.
Všem oceněným gratulujeme a přejeme hodně zdraví a úspěchů jak v práci funkcionářské, trenérské, ale i v hráčské kariéře.
Fotografie z ace najdete ve fotogalerii.