Vítězem KLM Královéhradeckého a Pardubického kraje je TJ Spartak Nové Město nad Metují

V napínavém finále KLM Královéhradeckého a Pardubického kraje zvítězilo družstvo TJ Sp. Nové Město nad Metují, když v rozhodujícím utkání zvítězilo nad HC Litomyšl 1 : 2. TJ Sp. Nové Město n.M. se zúčastní kvalifikace o účast v II. lize ČR.

Vítězem základní částí se stal hokejový klub Litomyšl a zajistil si tak přímý postup do čtvrtfinále. 

Skončilo osmifinále, ve kterém své dominantní postavení potvrdily týmy na 1. - 5. místě po základníčásti soutěže. Ve čtvrtfinále se na tři vítězství utkaly týmy:

Litomyšl - Česká Třebová 1:5, 3:1, 3:0, 2:0 - konečný stav série 3:1

Nové Město n.M. - Jaroměř 4:2, 4:3, 5:1 - konečný stav série 3:0

Polička - Chrudim 2:1p, 3:6, 3:5, 5:1, 1:2 - konečný stav série 2:3

Hlinsko - Moravská Třebová 1:3, 4:1, 1:3, 3:2n, 0:3 - konečný stav série 2:3

V semifinále se opět hraje na tři vítězství v termínech 1., 4. a 6.3., případně 8. a 11.3.

Litomyšl - Chrudim 4:2 - stav série 1:0

Nové Město n.M. - Moravská Třebová 1:3, 2:1 SN, 4:0, 2:3 SN, 2:0 - stav série 3:2

Litomyšl - Nové Město n.M. - 1:3, 1:3, 4:3 P, 2:1, 1:2 - konečný stav série 2:3 - Vítěz TJ Spartak Nové Město nad Metují