Výsledky druhého víkendu projektu VTM

    Projekt Výchova talentované mládeže nabídl o uplynulém víkendu a pondělku další porci sedmi srazů a čtrnácti utkání pro nejlepší hokejisty kategorií U14 a U15 z jednotlivých krajů České republiky.

O druhém víkendu projektu VTM se pořadatelství zhostily z větší části ty kraje, které v září posílaly své zástupce ven. Zopakovaly si ho pouze Královéhradecký kraj – jenž ale Opočno vyměnil za Trutnov – a také Jihomoravský kraj, jenž znovu naplánoval sraz do Kuřimi.

Je ovšem zajímavé, že většina výběrů potvrdila svá úvodní vítězství. Víkend tedy tentokrát patřil hostujícím mužstvům, ta domácí zvítězila pouze ve třech ze čtrnácti případů: Starší výběr Královéhradeckého kraje uspěl díky tahounům, kteří už hrají dorosteneckou extraligu, v mladší kategorii se doma prosadily naděje Pardubického a Středočeského kraje.

Níže přinášíme fotogalerie z Milevska a z Benátek nad Jizerou; na druhém zmiňovaném stadionu se hrálo až v pondělí.

Hokejisté – a rovněž pár hokejistek – nešetřili góly, průměrně jich nasázeli téměř dvanáct na utkání a nebyla tedy nouze o výsledky jako 7:6. V kategorii U15 se čtyřmi góly blýskl Marek Šťástka z Libereckého kraje a třemi Matyáš Úbl z Plzeňského, v kategorii U14 slavili hattrick Ondřej Vaško (Pardubický), Josef Holejšovský (Vysočina), Matouš Vrůbel (Moravskoslezský) a Oliver Vaňha (Praha).

Další setkání v rámci projektu VTM, která vždy čítají dopolední tréninky a odpolední zápasy, se uskuteční už po třech týdnech – v neděli 14. listopadu, kdy budou hlavní pozornost poutat reprezentační akce starších hokejistů.

Výsledky VTM U15

Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 5:7 (3:2, 1:1, 1:4), hráno v Milevsku
Branky a nahrávky: 5. Pytlík (Suchan, Máca), 12. Rizák (Muška), 16. Nečas (Rizák), 37. Beran (Blažek) 51. Rizák (Nečas) – 9. Úbl, 11. Mička (Křepel), 24. Úbl (Dyk), 42. Trachta (Kabourek), 56. Fousek (Míčka), 59. Trachta, 60. Úbl.

Jihomoravský kraj – Kraj Vysočina 4:7 (1:2, 2:3, 1:2), hráno v Kuřimi
Branky a nahrávky: 2. Hobza (Veselý, Mráz), 27. Hamák (Vyhlídal), 28. Hamák (Vyhlídal, Hájek), 51. Hájek – 8. Macek (Fink), 11. Macek (Hospodka, Podroužek), 27. Přibyl, 28. Fink (Chvátal), 39. Adamec (Linhart), 56. Fink (Macek, Bačkovský), 57. Adamec (Kraučuk, Linhart).

Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 3:5 (0:0, 1:2, 2:3), hráno v Brumově-Bylnici
Branky a nahrávky: 34. Miklas (Wasserbauer), 44. Nesrsta (Valášek), 46. Grebeníček (Korbel) – 27. Dragon (Štebel), 35. Hrdý (Karas), 48. Wardas (Zvejška), 49. Štebel (Wardas), 60. Štebel (Wardas).

Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 9:2 (1:1, 2:1, 6:0), hráno v Trutnově
Branky a nahrávky: 15. Novotný (Vítek, Pavlík), 21. Vítek (Frolík), 34. Novotný (Janeček, Pavlík), 46. Bednář, 48. Pánek, 48. Pavlík (Vítek, Novotný), 49. Pavliš, 57. Pavlík (Novotný, Černý), 60. Vítek (Pavlík) – 4. Nastoupil (Šilhavý, Peroutka), 28. Hendrych.

Pardubický kraj – Olomoucký kraj 3:6 (0:2, 3:1, 0:3), hráno v Chrudimi
Branky a nahrávky: 26. Korec (Rolinek), 33. Křečan (Korec), 36. Korec (Kopecký) – 7. Hejdman (Fehér, Navrátil), 13. Koudela, 22. Hejcman (Hebar), 41. Pazourek (Navrátil), 46. Zimovčák (Hebar), 60. Navrátil.

Karlovarský kraj – Hlavní město Praha 2:6 (1:3, 1:0, 0:3), hráno v Chebu
Branky a nahrávky: 14. Mikeš (Dobřemysl, Jílek), 27. Kožík (Postl, Bálek) – 1. Krčál (Matějovský), 7. Nestrašil, 15. Hrubý (Cichoň, Novotný), 54. Hrubý (Nestrašil, Malínek), 54. Dostál (Doležel), 59. Kucharčík.

Středočeský kraj – Liberecký kraj 5:9 (1:1, 0:5, 4:3), hráno v Benátkách n/J
Branky a nahrávky: 13. Lev, 48. Přibyl (Kurka), 53. Kristek, 57. Lev (Šilhavý), 60. Kristek – 13. Hrouda (Plosová), 21. Hrouda (Rozsíval), 26. Maxin (Bajer), 31. Maxin (Stromský), 36. Rozsíval (Hrouda), 38. Šťástka, 42. Šťástka (Maxin), 46. Šťástka, 57. Šťástka.

Výsledky VTM U14

Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 6:7 (2:2, 1:4, 3:1), hráno v Milevsku
Branky a nahrávky: 10. Svoboda (Hečko, Koklar), 10. Hečko, 26. Laštovka (Novotný), 45. Přibyl, 48. Novotný (Přibyl, Slabý), 59. Slabý (Novotný, Přibyl) – 2. Pitter (Sokol), 13. Stejskal (Taliga, Vrábel), 27. Šimánek (Stejskal), 36. Šimánek (Taliga, Stejskal), 36. Theodore (Čermák), 39. Sokol (Tománek, Pitter), 42. Tománek (Pitter, Sokol).

Jihomoravský kraj – Kraj Vysočina 6:9 (3:2, 2:3, 1:4), hráno v Kuřimi
Branky a nahrávky: 5. Solař (Pour), 7. Pour (Solař, Ruml), 20. Solař (Kaňa, Lorenc), 26. Brychta (Polák), 30. Kaňa (Lorenc), 52. Ruml – 8. Nejedlý (Hrodek), 17. Hrodek (Nejedlý, Čech), 32. Holejšovský (Tomek, Koníř), 35. Tomek (Holejšovský, Piskač), 37. Holejšovský (Hájek, Koníř), 48. Čech (Nejedlý, Hrodek), 48. Egart (Lukáš), 49. Holejšovský (Koníř), 60. Hrodek (Holejšovský).

Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 1:10 (0:4, 0:5, 1:1), hráno v Brumově-Bylnici
Branky a nahrávky: 51. Vinklárek (Řepka) – 13. Hrček (Žídek), 16. Vrůbel (Czerný), 18. Glos (Žídek), 20. Řehák (Czerný, Hrček), 29. Vrůbel, 31. Trnka (Vrůbel), 32. Řehák, 35. Hrček (Žídek), 35. Svozil (Vrůbel), 41. Vrůbel (Svozil).

Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 6:7 po prodloužení (4:2, 2:2, 0:2 – 0:1), hráno v Trutnově
Branky a nahrávky: 4. Bulat (Studnický), 13. Bulat (Gois), 18. Gois (Bulat), 19. Studnický (Bulat), 32. Pavlík (Hofman), 36. Brzák (Studnický) – 9. Vladař, 14. Císařovský, 24. Slavík (Císařovský, Vesecký), 33. Babka, 55. Novotný, 60. Kváš (Matýšek, Vladař), 63. Kváš (Babka).

Pardubický kraj – Olomoucký kraj 7:5 (2:1, 5:4, 0:0), hráno v Chrudimi
Branky a nahrávky: 4. Vaško (Novák), 12. Novák (Postupa), 21. Vaško (Novák), 23. Novák (Postupa), 24. Kačírek, 37. Vaško (Novák), 38. Katzer (Šurc) – 20. Ryšavý (Kováč, Pekr), 34. Zembolová (Končický), 36. Vogl (Řípa, Sekanina), 39. Ryšavý (Pekr), 40. Sekanina.

Karlovarský kraj – Hlavní město Praha 2:9 (1:3, 1:5, 0:1), hráno v Chebu
Branky a nahrávky: 3. Franc (Schrottenbaum), 37. Bednář (Franc, Zolnaj) – 2. Pelikán (Hrouda, Cvikl), 10. Vaňha (Keller), 20. Vaňha (Keller), 30. Burda (Cvikl), 32. Huk (Keller, Vaňha), 35. Vaňha (Huk), 35. Keller (Vaňha), 40. Hess, 53. Huk.

Středočeský kraj – Liberecký kraj 8:5 (3:2, 3:3, 2:0), hráno v Benátkách n/J
Branky a nahrávky: 2. Novák (Neruda, Tvrdik), 10. Novák (Kozák), 14. Flodrman (Hora), 25. Flordman, 30. Kamas (Novák), 39. Tvrdik (Neruda), 42. Tvrdik (Hora), 43. Nedorost (Hora) – 8. Svoboda (Krajdl), 18. Sanejstr (Svoboda), 23. Čančík (Vérteši), 29. Bělohorský (Sanejstr, Šejc), 35. Bělohorský (Choma).

Autor: Martin Voltr, hokej.cz

Aktuální články

Úřední zprávy z kraje

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
# Tým Z Skóre Body
1 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 11 70:34 25
2 Sp.Nové Město n.Met. Sp.Nové Město n.Met. 11 37:23 23
3 HC Náchod HC Náchod 12 52:41 23
4 HC Jaroměř HC Jaroměř 12 46:34 22
5 HC Trutnov HC Trutnov 12 52:43 16
6 SK Třebechovice p.O. SK Třebechovice p.O. 12 30:64 10
7 HC Opočno HC Opočno 12 31:79 4