Kalendář akcí
Kemp VTM U14 a U15 (Zimní stadion Trutnov)
VTM U12 - turnaj Uničov 8.3.2020 - pozvánka vč. nominace (Uničov)
Kemp VTM U14 - 7.3.2020 Boskovice - pozvánka vč. nominace (ZS Boskovice)
Kemp VTM U15 - 7.3.2020 Boskovice - pozvánka vč. nominace (ZS Boskovice)
Kemp VTM U13 - 2.3.2020 v Hradci Králové (ZS Hradec Králové)
Kemp VTM U14 - 22.2.2020 Skuteč - pozvánka vč.nominace (Skuteč)
Kemp VTM U15 - 22.2.2020 Skuteč - pozvánka vč.nominace (Skuteč)
Kemp VTM U15 - 2.2.2020 Chotěboř (ZS Chotěboř)
Kemp VTM U14 - 2.2.2020 Chotěboř (ZS Chotěboř)
Propozice Kemp VTM U14, U15 - 3.1.2020 Nové Město n.M. (ZS Nové Město n.M.)
Propozice Kemp VTM U14, U15 - 3.1.2020 Nové Město n.M. (ZS Nové Město n.M.)
Kemp VTM U14 - 22.12.2019 Brumov-Bylnice (ZS Brumov-Bylnice)
Kemp VTM U15 - 22.12.2019 Brumov-Bylnice (ZS Brumov-Bylnice)
Jednodenní camp VTM U14 v Děčíně (ZS Děčín)
Jednodenní camp VTM U15 v Děčíně (ZS Děčín)
Kemp VTM U14 - 8.12.2019 Děčín-pozvánka vč. nominace (Děčín)
Kemp VTM U15 - 8.12.2019 Děčín - pozvánka vč. nominace (Děčín)
Propozice Kemp VTM U15 - 24.11.2019 Nové Město n.M. (ZS Nové Město n.M.)
Propozice Kemp VTM U14 - 24.11.2019 Nové Město n.M. (ZS Nové Město n.M.)
Kemp VTM U14 - 24.11.2019 Nové Město n.M. (ZS Nové Město n.M.)
Kemp VTM U15 - 24.11.2019 Nové Město n.M. (ZS Nové Město n.M.)
Turnaj VTM U13 Opočno - propozice (ZS Opočno)
Turnaj VTM U12 - 23.11.2019 Hlinsko (ZS Hlinsko)
Kemp VTM U14 - 29.10.2019 Nová Paka (ZS Nová Paka)
Kemp VTM U15 - 29.10.2019 Nová Paka (ZS Nová Paka)
Jednodenní camp U14 v Nové Pace (ZS Nová Paka)
Jednodenní camp U15 v Nové Pace (ZS Nová Paka)
Kemp VTM U14 - 13.10.2019 Rychnov nad Kněžnou (ZS Rychnov nad Kněžnou)
Kemp VTM U15 - 13.10.2019 Rychnov nad Kněžnou (ZS Rychnov nad Kněžnou)
Kemp VTM U14 - 29.9.2019 Přerov (ZS Přerov)
Kemp VTM U15 - 29.9.2019 Přerov (ZS Přerov)
Kemp VTM U14 - 15.9.2019 ZS Dvůr Králové n.L. (ZS Dvůr Králové n.Labem)
Kemp VTM U15 - 15.9.2019 Dvůr Králové n.L. (ZS Dvůr Králové n.Labem)
Kemp VTM U14 - 31.8. 2019 ZS Hradec Králové (ZS Hradec Králové)
Kemp VTM U15 - 31.8.2019 ZS Hradec Králové (ZS Hradec Králové)
Jednodenní camp U15 v Hradci Králové (Hradec Králové)
Jednodenní camp U14 v Hradci Králové (Hradec Králové)
Turnaj VTM U12 (Nový Jičín)
Turnaj VTM U12 - 2.4.2019 Nový Jičín (ZS Nový Jičín)
VTM U14 - turnaj 24.2.2019 (ZS Frýdlant)
TURNAJ VTM U14 (Frýdlant)
VTM U12 - turnaj 23.2.2019 v Nové Pace (ZS Nová Paka)
VTM U13 - turnaj 23.2.2019 (ZS Hlinsko)
Turnaj VTM U12 - 23.2.2019 (ZS Nová Paka)
VTM U14 - 3. soustředění 18.2.2019 Hradec Králové (ZS Hradec Králové)
VTM U13 - 3. soustředění - 18.2.2019 (ZS Hradec Králové)
VTM U12 - 4. soustředění - 11.2.2019 (ZS Hradec Králové)
MČR U15 - pozvánka na soustředění a MČR - 22.1. - 26.1.2019 (Hradec Králové, Karlovy Vary, Cheb)
Turnaj VTM U13 v Jihlavě (Jihlava)
Turnaj VTM U13 - Jihlava (Zimní stadion Jihlava)
VTM U15 - turnaj Liberec 22.12.18 (Liberec)
VTM U12 - 3.soustředění - 17.12.2018 - pozvánka vč. nominace (Zimní stadion Hradec Králové)
VTM U13 - 2.soustředění - 10.12.2018 - pozvánka vč. nominace (Zimní stadion Hradec Králové)
VTM U14 - turnaj - 18.11.2018 - pozvánka vč. nominace (ZS Rychnov nad Kněžnou)
VTM U15 - turnaj - 18.11.2018 - pozvánka vč. nominace (Zimní stadion Zlín)
VTM U15 - přípravné utkání Královéhradecký - Pardubický - 13.11.2018 (Zimní stadion)
VTM U14 - 2. soustředění - 12.11.2018 - pozvánka vč. nominace (Zimní stadion Hradec Králové)
VTM U15 - 2. soustředění - 12.11.2018 - pozvánka vč. nominace (Zimní stadion Hradec Králové)
VTM U15 - Přípravné utkání Královéhradecký kraj - Vysočina - 6.11.2018 (Zimní stadion Hradec Králové)
TURNAJ VTM U12 (Zimní stadion Jablonec nad Nisou)
Turnaj VTM U13 (ZS Kobra Praha)
VTM U13 - turnaj - 28.10.2018 - pozvánka vč. nominace (Jablonec n.Nisou)
VTM U13 - turnaj - 28.10.2018 - pozvánka vč. nominace (ZS Kobra Praha)
VTM U12 - 2.soustředění - 22.10.2018 - pozvánka vč. nominace (ZS Hradec Králové)
VTM U13 - 1.soustředění 15.10.2018 - pozvánka vč.nominace (Zimní stadion Hradec Králové)
VTM U12 - 1. soustředění 8.10.2018 - pozvánka (Zimní stadion Hradec Králové)
Školení trenérů lic. "C+" (Trutnov)
Školení rozh. III.tř. a II. tř. (Hronov)
Doškolení trenérů lic. "C" a "C+" - pravidla LH (Hradec Králové)
Turnaj VTM U14 (ZS Hlinsko)
Turnaj VTM U15 (Litvínov)
VTM U15 - 1. soustředění (Hradec Králové)
VTM U14 - 1.soustředění (Hradec Králové)
Předsezónní seminář rozhodčích (Hradec Králové)
Turnaj VTM U12 (roč. 2006) - Hlinsko (ZS Hlinkso)
Turnaj VTM U13 (roč.2005) - Uherský Ostroh (ZS Uherský Ostroh)
Turnaj VTM U14 (roč. 2004) - Turnov (ZS Turnov)
Turnaj VTM U12 - roč. 2006 - Rychnov n.Kn. 18.2.2018 (Rychnov nad Kněžnou)
Turnaj VTM U14 (roč. 2004) - 18.2.2018 Kroměříž (ZS Kroměříž)
Hokejový kemp U12 (roč. 2005) - 12.2.2018 (Jaroměř)
Hokejový kemp U12 (roč.2006) - 29.1.2018 (Zimní stadion Třebechovice p.O.)
Turnaj VTM U13 (roč. 2005) - 7.1.2018 Česká Třebová (Česká Třebová)
Turnaj VTM U15 (roč. 2005) - 7.1.2018 Kroměříž (Kroměříž)
Přátelské utkání VTM roč.2003 Královéhradecký kraj - kraj Vysočina (Havlíčkův Brod)
Hokejový kemp U15 (roč. 2003) - 4.12.2017 Hradec Králové (ZS Hradec Králové)
Turnaj VTM U12 (roč. 2006) v Rychnově nad Kněžnou (ZS Rychnov n.Kn.)
Turnaj VTM U13 (roč. 2005) - 3.12.2017 Praha (ZS Kobra)
Přátelské utkání VTM u 14 (roč. 2004) s PU krajem (ZS Pardubice)
Hokejový kemp U12 (roč.2006) - 20.11.2017 Třebechovice p.O. (Zimní stadion Třebechovice p.O.)
Přípravné utkání U 13 (roč. 2005) 20.11.2017 Hradec Králové (ZS Hradec Králové)
Přípravné utkání VTM U15 - Královéhradecký kraj - kraj Vysočina (ZS Hradec Králové)
krátké zprávy
Konečnou tabulku společné soutěže najdete v dokumentech - Play off KLM.
Gratulujeme. Křížové tabulky všech vzájemných zápasů Královéhradeckého kraje najdete v dokumentech.
Z důvodu dovolené bude uzavřen sekretariát KVV ČSLH ve dnech 19.2.2024 - 23.2.2024. Operace v SZ budou prováděny.
Tabulky
Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
# | Tým | Z | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|
1 | HC Kohouti Č. Třebová | 32 | 210:72 | 82 |
2 | Sp.Nové Město n.Met. | 32 | 193:86 | 77 |
3 | HC Hlinsko | 32 | 176:99 | 71 |
4 | HC Chrudim | 32 | 132:110 | 68 |
5 | BK Nová Paka | 32 | 178:102 | 66 |
6 | Slovan Morav.Třebová | 32 | 189:89 | 64 |
7 | HC Litomyšl | 32 | 166:127 | 61 |
8 | Stadion Nový Bydžov | 32 | 161:111 | 59 |
9 | HC Trutnov | 32 | 141:131 | 50 |
10 | TJ Lanškroun | 32 | 129:145 | 40 |
11 | HC Jaroměř | 32 | 112:149 | 39 |
12 | HC Náchod | 32 | 123:142 | 37 |
13 | HC Spartak Choceň | 32 | 129:182 | 32 |
14 | SK Třebechovice p.O. | 32 | 139:186 | 28 |
15 | HC Spartak Polička | 32 | 118:208 | 22 |
16 | HC Dvůr Králové n.L. | 32 | 106:209 | 20 |
17 | HC Opočno | 32 | 45:299 | 0 |