Články

Výsledky třetího víkendu projektu VTM

Výsledky třetího víkendu projektu VTM

Podzimní část projektu Výchova talentované mládeže spěchá do finiše. Další srazy v rámci třetího kola proběhly na sedmi stadionech v neděli 14. listopadu, tedy během reprezentačních akcí.

Výsledky druhého víkendu projektu VTM

Výsledky druhého víkendu projektu VTM

Projekt Výchova talentované mládeže nabídl o uplynulém víkendu a pondělku další porci sedmi srazů a čtrnácti utkání pro nejlepší hokejisty kategorií U14 a U15 z jednotlivých krajů České republiky.

Podívejte se na záznam diskusního fóra Kabina

Podívejte se na záznam diskusního fóra Kabina

Sledujte přímý přenos z diskuzního hokejového fóra Kabina, které připravilo vedení Českého hokeje pro kluby věnující se mládežnickému hokeji. Program je rozdělen do dvou bloků, jejichž dopolední část je věnována výchově mládeže v klubech a odpolední rozvojovým projektům ČH. 

Školení trenérů licence C + mládež 2021 - informace.

Školení trenérů licence C + mládež 2021 - informace.

Pořádá Královéhradecký KVV ve spolupráci s Trenérsko metodickou komisí.

Praktická část proběhne distančně ve spolupráci s Vyšší odbornou školou ČUS, s.r.o. Otevření materiálů pro samostudium bude ve dnech 8. 6. - 17.6. 2021.

Výkonný výbor schválil novou podobu hodnocení a licencování akademií

Výkonný výbor schválil novou podobu hodnocení a licencování akademií

Výkonný výbor ČSLH schválil pravidla pro hodnocení a licencování Akademií Českého hokeje. Pro projekty, jejichž cílem je vytvořit prostor pro objektivní, vyčíslitelné porovnání výsledků jejich práce a budoucí přidělování licencí, se bez zásadních výhrad nebo s dílčími připomínkami vyslovilo 15 ze 17 Akademií ČH.

Radí skills kouč: Jak oklamat soupeře tělem

Radí skills kouč: Jak oklamat soupeře tělem

Skills kouč Českého hokeje Martin Pouska se v dalším díle seriálu o nácviku hokejových dovedností zaměřil na klamání tělem, manipulaci s noži a špičkami bruslí. Jako vždy jsou na konec videa vloženy praktické ukázky použití dovedností v praxi z NHL.

Výkonný výbor: nová struktura žákovských soutěží od sezóny 2022/23

Výkonný výbor: nová struktura žákovských soutěží od sezóny 2022/23

Výkonný výbor ČSLH jednomyslně schválil novou strukturu žákovských soutěží, kterou v hlasování podpořily více než dvě třetiny klubů. Podle ní bude kategorie mladších žáků zahrnovat 5. a 6. třídu, kategorie starších žáků 7. a 8. třídu a samostatnou kategorii vytvoří hráči 9. tříd. 

Úřední zprávy z kraje

krátké zprávy

Vítězem 1. části soutěže KLM

sk. "H" za Královéhradecký kraj se stal Stadion Nový Bydžov. Vítěz obdrží Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje. Gratulujeme. V dokumentech najdete Rozlosování 2. části soutěže KL mužů, a to skupiny "A" i skupiny "B". Rozlosování připravila STK Pardubického kraje, která je pověřena řízením soutěže.

Příprava na ZODM.

V rámci přípravy našeho výběru U14 na ZODM 2023 se uskuteční jednodenní soustředění a přátelské utkání s výběrem Libereckého kraje v Hradci Králové dne 10.11.2021. Bližší informace včetně nominace v pozvánce v dokumentech. Soustředění se koná v rámci Grantového projektu Královéhradeckého KÚ.

Kemp VTM 14 a U15.

Tentokrát naše výběry U14 a U15 poměří své síly s výběry Olomouckého kraje, a to 14.11.2021 v Uničově. Pozvánku vč. nominace najdete v dokumentech a v kolonce VTM.

Tabulky

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
# Tým Z Skóre Body
1 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 11 70:34 25
2 Sp.Nové Město n.Met. Sp.Nové Město n.Met. 11 37:23 23
3 HC Náchod HC Náchod 12 52:41 23
4 HC Jaroměř HC Jaroměř 12 46:34 22
5 HC Trutnov HC Trutnov 12 52:43 16
6 SK Třebechovice p.O. SK Třebechovice p.O. 12 30:64 10
7 HC Opočno HC Opočno 12 31:79 4